top of page
  • מערכת לבריאות

הכירו את גזית רפפורט אורתודנטיה

טיפול אורתודונטי הוא השקעה משמעותית בבריאות הפה ובביטחון העצמי ובכלל, לאיכות החיים. כדי להבטיח זאת, בחירת המרפאה הנכונה היא קריטית. עם היסטוריה של 35 שנים, שורה ארוכה של מטופלים מרוצים ומוניטין של מצוינות, מרפאת גזית רפפורט אורתודונטיה היא הבחירה המובילה עבור אלה המחפשים טיפול אורתודונטי איכותי בישראל.


צוות מרפאת גזית רפפורט אורתודונטיה

המרפאה מעניקה טיפולים למופת כבר למעלה מ-35 שנה, בניהולן של פרופ' אתי גזית וד"ר טלי גזית רפפורט. דור שני למרפאה, השתיים עזרו לאינספור מטופלים להשיג חיוכים מהחלומות. המחויבות שלהן ושל הצוות המקצועי לשיפור מתמיד אפשרה להן להישאר בחוד החנית של התעשייה, ולספק למטופלים והמטופלות את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.


טכנולוגיות חדשניות וטיפולים המותאמים לכל לקוח – רק אצל גזית רפפורט אורתודונטיה


המסירות של מרפאת גזית רפפורט אורתודונטיה להישאר בחוד החנית, דוחפת אותם להציג שוב ושוב טיפולים חדשניים רבים לפני שהפכו לנורמה במרפאות אחרות. הצוות דואג להתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום, וכך להבטיח שהמטופלים יקבלו את הטיפול המתקדם ביותר שיש.


להלן מספר דוגמאות לטיפולים החדשניים המוצעים במרפאה:


  • סמכים שקופים - כאחת המרפאות הראשונות בישראל המציעות טכנולוגיית יישור שיניים בעזרת פלטה שקופה, למרפאת גזית רפפורט אורתודונטיה ניסיון רב במתן חלופה דיסקרטית ונוחה לילדים, מבוגרים ובני נוער המבקשים לעבור את התהליך.

  • סמכים לינגואליים – בעוד שבעבר תהליך יישור השיניים היה נראה לעין, כיום ישנו פתרון חדשני. סמכים לינגואליים אשר מיישרים את השיניים מחלקן האחורי, כך שהם אינם חשופים לעין.

  • טכנולוגיית הדמיה מתקדמת - המרפאה משתמשת בציוד הדמיה חדיש ליצירת מודלים מפורטים ותלת מימדיים של השיניים והלסתות של המטופלים, המאפשרים אבחון ותכנון טיפול מדויקים בהתאמה אישית לצרכים והדרישות של כל אחד ואחת.


שיתוף פעולה עם מגוון מומחים


המומחיות גזית רפפורט אורתודונטיה הבינו כי חלק מהמטופלים עשויים להזדקק לטיפולים מקבילים כדי להשיג תוצאות אופטימליות. על מנת להבטיח תיאום ושיתוף פעולה חלק, המרפאה חברה לרופאים מובילים בתחומים שונים, ביניהם:


  1. רופאי שיניים כלליים - לטיפול שיניים שגרתי ותחזוקה לאורך כל הטיפול האורתודונטי.

  2. רופאי חניכיים - כדי לטפל בבעיות בריאות חניכיים ועצמות שעלולות להשפיע על תוצאות הטיפול האורתודונטי.

  3. כירורגיית פה ולסת - למטופלים הזקוקים להתערבות כירורגית כחלק מתוכנית הטיפול.


גישה משולבת זו מבטיחה כי המטופלים יקבלו טיפול מקיף המותאם לצרכיהם הייחודיים, כאשר כל היבטי הטיפול פועלים בהרמוניה יחד כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.


שביעות רצון וחיוך מושלם מעל הכל


מטרת העל של גזית רפפורט אורתודונטיה היא להעניק את הטיפול הטוב והיעיל ביותר לכל מטופל ומטופלת. לשם כך, המרפאה מקדישה את מלוא תשומת הלב לכל אחד ואחת, ליצירת תוכניות טיפול מותאמות אישית הלוקחות בחשבון את הצרכים הספציפיים, אורח החיים, מבנה הלסת ודגשים נוספים המשפיעים על איכות הטיפול ועל התוצאות.


שביעות הרצון של לקוחות המרפאה היא תוצר של יחס אישי ואנושי, דבקות בטכנולוגיה מתקדמת והתאמה אישית של כל טיפול. לצד אלו, על המטופלים והמטופלות לעקוב אחר הוראות הצוות כדי להבטיח החלמה טובה יותר והשגת תוצאות תוך זמן קצר יותר.


אז מי הולך לטפל בשיניים שלכם?


המחויבות האדירה הזו של מרפאת גזית רפפורט אורתודונטיה להעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שאיפה לטיפולים וטכנולוגיות חדשניות לצד שיתוף פעולה עם מומחים מובילים – כל אלו הופכים את המרפאה לבחירה אידיאלית עבור כל אדם המחפש טיפול ברמה הגבוהה ביותר בישראל. זה הזמן שלך לקבוע פגישת ייעוץ גם כן, ולעשות את הצעד הראשון לחיוך המושלם שתמיד חלמת עליו.

Comments


bottom of page