top of page
  • מערכת לבריאות

כך תבחרו מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית

כשמדובר בניתוחים פלסטיים ואסתטיים, בחירת המומחה הנכון היא קריטית כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. הרי מדובר בבחירה כה אישית, לתת לאדם את האפשרות להתעסק בגוף שלנו, אולי לעזור לנו להגשים חלומות ולהעלות את הביטחון העצמי שלנו. לכן, בחירת מומחה כמו ד"ר עידו ליסי היא תהליך שאין להקל בו ראש ובדיוק על זה, אנחנו עומדים להרחיב בפניכם.


ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מקיפים מגוון רחב של הליכים שמטרתם לשפר את מראהו של אדם. מדובר על תיקון עיוותים פיזיים, שיפור ההערכה העצמית והגברת הביטחון העצמי. חלק מההליכים הנפוצים כוללים הגדלת חזה, שאיבת שומן, ניתוח אף, ניתוח מוז להסרת גידולים סרטניים ושחזור העור ומתיחת פנים.

ד"ר ליסי עידו - מומחה בכירורגיה פלסטית
ד"ר ליסי עידו - מומחה בכירורגיה פלסטית . קרדיט: יח"צ

כמה דברים שיש לבדוק בעת בחירת מומחה – מאת ד"ר עידו ליסי


  • הסמכה מתאימה – יש המון אנשי מקצוע בחוץ, חלקם אינם מקצועיים כפי שהם טוענים להיות. לכן, כדי לוודא שתוצאות ההליך תהיינה ברמה הגבוהה ביותר כפי שאתם שואפים, חשוב לוודא את ההסמכה של איש המקצוע שהעלה החיפוש שלכם; באילו תעודות הוא מחזיק, היכן למד, האם יש לו ניסיון בהליך הספציפי שאתם מבקשים לעבור? ד"ר עידו ליסי ישמח לחלוק אתכם את הידע, הניסיון וההיסטוריה שלו בתחום.

  • התמחות ספציפית – חלק מהמנתחים מתמחים בתחומים מסוימים, כגון טיפולי פנים, עיצוב הגוף או הגדלת חזה. בחירת מומחה עם דגש על ההליך הרצוי שלך יכול לשפר את התוצאות ולמזער סיכונים פוטנציאליים.

  • יחס אישי – כאמור מדובר בהחלטה לא פשוטה שעומדת לשנות את הגוף שלכם ואולי גם את חייכם בכלל. לכן, תרצו למצוא מומחה שאינו רק טוב במה שהוא עושה, אלא גם מאמין ביחס אישי לכל מטופל ומטופלת ומבין את הקשיים וסימני השאלה שמגיעים עם ההחלטה לעבור הליך כזה.

  • ביקורות והמלצות – תמיד כדאי לקרוא ביקורות והמלצות של מטופלים קודמים כדי לקבל תובנה לגבי המוניטין של המנתח, יכולת התקשורת שלו ושיעור שביעות הרצון הכללי. אם אפשר, כדאי להיצמד לאנשי מקצוע באזורכם כדי להימנע מנסיעות ארוכות ומאמץ.

  • תמונות לפני ואחרי – אחת האינדיקציות הטובות ביותר לבחור מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית היא לבחון תמונות לפני ואחרי של עבודות קודמות של המנתח. כך, תוכלו לקבל הבנה טובה יותר של הסגנון האסתטי שלו ולרמת התוצאות שתוכלו לצפות לה.

  • דייט ראשון – כאמור מומלץ לבחור כמה מומחים בסביבתכם ולהגיע לפגישת ייעוץ ראשונית, כדי לקבל מספר חוות דעת ולגבש דעה מוצקה יותר לגבי איש המקצוע שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר.


איך לזהות גישה חיובית שמתאימה לכם?


כמומחה בעל ותק וניסיון בתחום, ד"ר עידו ליסי מודע לחשיבות הרבה של הקשר בינו ובין מטופליו. כך, הוא למד כיצד לתקשר באופן ברור יעיל אשר משקף בפני המטופלים כל מה שעליהם לדעת בנוגע להליך שברצונם לעבור. הוא ישמח לענות בסבלנות רבה לכל שאלה ולהסביר כל חשש, כדי ליצור חוויה כללית חיובית יותר. בנוסף, חשוב מאוד להגדיר ציפיות מציאותיות לגבי תוצאת ההליך, כך שלצד תמונות של לפני ואחרי יעניק לכם הסבר מפורט לגבי תופעות לוואי, תקופת ההחלמה שלעתים אינה נעימה, ועוד.


לשדרג את איכות חייכם


בחירת המומחה הנכון לכירורגיה פלסטית ואסתטית היא החלטה קריטית שיכולה להשפיע באופן משמעותי על המשך חייכם, לטוב ולרע. כך, ד"ר עידו ליסי עומד לרשותכם עם שפע של ותק וניסיון, אהבה אדירה לתחום ורצון אמיתי לשנות לטובה את חייהם של מטופליו, ללא כל קשר לטיפול אותו הם מעוניינים לעבור. אז אם גם אתם חולמים, זה הזמן שלכם להגשים!

コメント


bottom of page